Tenis: Tenis ziemny
Zachęcali dzieci do aktywności fizycznej
Dzień z tenisem
(fot. Studenci PWSZ)


















23.05.2016
Setka dzieci z kilku leszczyńskich podstawówek wzięła udział w imprezie o nazwie "Dzień z tenisem", zorganizowanej przez studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie.
Do zabawy i rywalizacji na kortach przy basenie Akwawit przyłączyli się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2, 5, 9 i 10. Celem imprezy było popularyzowanie tenisa ziemnego i zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej.
Organizacji "Dnia z tenisem" podjęli się studenci III roku wychowania fizycznego PWSZ w Lesznie: Bartosz Paniączyk, Damian Drewnowski, Przemysław Kordiak, Kamil Pawlicki i Daniel Loman pod kierownictwem opiekuna prof. dr hab. Ryszarda Panfila.
Klaudia Borowska
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |



