Tenis: Tenis ziemny
Crossfit i kort tenisowy
W 2020 czas na międzynarodowe sprawdziany

Mimo młodego wieku, bo ma 14 lat w kraju osiągnął już wiele. Triumfował między innymi w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym. Konkurencja w jego grupie wiekowej jest spora, bo systematycznie trenuje w całej Polsce ponad pół tysiąca młodych tenisistów.
Maks to bardzo ambitny sportowiec, który ponad trzy lata temu postawił na tenis ziemny. Nie można mu odmówić talentu, który wspiera pracowitością. Obok zajęć na korcie odwiedza też i to cztery razy w tygodniu leszczyński crossfit. - Aktualnie pracujemy nad wzmocnieniem siłowym i kondycyjnym, a Maks na tych zajęciach pracuje na 120 % - przyznaje Marcin Giernas.
Teraz przed młodym tenisistą, którego finansowo wspiera przede wszystkim rodzina chęć sprawdzenia się na międzynarodowej arenie. To wiąże się z ogromnymi kosztami i właśnie z tego względu póki co te wyjazdy do tej pory nie zawsze dochodziły do skutku. - Moim tenisowym idolem jest Roger Federer mówi Maks.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
27.06.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
20.06.2025
Grande Finale - Antidotum Leszno Airshow 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Airbus A321 nad lotniskiem podczas Antidotum Airshow Leszno 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Janusz Kołodziej po meczu H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Fogo Unia Leszno 41:49 Żużel/2025 |
Komentarze