Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Triathlon

 

Pożegnanie leszczyńskiej triathlonistki

Jerzyk gotowa na Rio

10.08.2016 Agnieszka Jerzyk jest jedyną reprezentantką Leszna na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. 20 sierpnia zobaczymy ją na triathlonowej trasie, a dziś odbyło się jej uroczyste pożegnanie. – Liczymy, że dumnie będzie pani reprezentowała nasze miasto – powiedział wiceprezydent Piotr Jóźwiak.

- Gratulujemy kwalifikacji olimpijskiej, liczymy na sukcesy, ale także na to, że będzie pani dumnie reprezentowała nasze miasto. Symbolicznie chcielibyśmy przekazać flagę Leszna. Być może ktoś na mecie będzie miał możliwość ją pani podać – mówił Jóźwiak.

Powodzenia Agnieszce Jerzyk życzył również radny Sławomir Mocek, który dwukrotnie uczestniczył w igrzyskach. Wręczył on zawodniczce bumerang przywieziony z Sydney oraz szalik, z którym dopingował polskich piłkarzy ręcznych w Pekinie.

Agnieszka Jerzyk przyznała, że czuje się dobrze przygotowana do swojego startu. Potwierdziła to ostatnim występem w szwedzkim Malmo, gdzie wygrała Puchar Europy. Zawodniczka nie ukrywa jednak, że walka o medale będzie bardzo trudna.

- Marzeniem każdego sportowca jest zdobycie złotego medalu olimpijskiego. O to będzie jednak niezwykle ciężko, ale dam z siebie wszystko. Chciałabym wbiec na metę zadowolona i nie mieć żadnych wyrzutów sumienia – przyznała Jerzyk.

Jej cel minimum to poprawa pozycji, którą zajęła na ostatnich igrzyskach olimpijskich. Przypomnijmy, że w Londynie uplasowała się na 25 miejscu.

Bartek Klupś
 

Komentarze

 
1. Dodane przez triathlon fan Leszno w dniu 2016-08-10 19:32
Panie Jóźwiak bardzo fajna sprawa z tym pożegnaniem Agnieszki jednak albo z Pana taki ignorant albo brakuje Panu wiedzy. Za wynikami Agnieszki stoi jej trener tez z Leszna i będący też w oficjalnym składzie na Igrzyska Olimpijskie. Za pewne będzie na nią czekał na mecie i za pewne będzie mógł jej tą flagę podać !!!!
 
 
2. Dodane przez do 17 w dniu 2016-08-10 19:38
Tez absolwent I LO Jacek Wierzchowiecki byl na Igrzyskach Olimpijskich 17 i 13
 
 
3. Dodane przez Ignorant w dniu 2016-08-10 20:08
I dlatego Pan trener dostał również symboliczną pamiątkę od Miasta z prośbą o przekazanie go przez Agnieszkę oraz podziękowania za pomoc w awansie, a sam wiceprezydent o nim wspomniał w swoim wystąpieniu. Kto był widział. Fajnie, że pojawili się nie tylko dziennikarze, ale i kilku kibiców. Brawo Panie Trenerze każdy wie, że Pana zasługi są wielkie!
 
 
4. Dodane przez małostkowość kom 2 w dniu 2016-08-10 20:18
Ale zapewne nie był, absolwentem Gimnazjum nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 7
 
 
5. Dodane przez Ave Roman w dniu 2016-08-10 20:42
Moc pana Mocka niech będzie z wami.Rady radnych bezcenne.
ONE WORLD,ONE TRI.....ONE FUTURE
 
 
6. Dodane przez @ w dniu 2016-08-10 21:30
Jak to Leszno ?
To nie Polskę?
To To Olimpiada samorządowa?
 
 
7. Dodane przez korekta w dniu 2016-08-11 07:56
Ha! Rzeczywiście, popieram 6. Sformułowanie mało fortunne. Ech ...
 
 
8. Dodane przez rozbawiony w dniu 2016-08-11 10:06
niczego głupszego dawno nie słyszałem i za żadną ...... nie potrafię sobie wyobrazić wygrywającej Jeżyk zakładającej na ramiona flagę Leszna a nie Polski- Panie Jóźwiak pomyśl Pan wpierw a potem rób sobie reklamę.
 
 
9. Dodane przez Rekma w dniu 2016-08-11 10:09
Do kom. 6 i 7: Jasne że Leszno, ewentualnie Wielkopolska.
 
 
10. Dodane przez LP w dniu 2016-08-11 13:02
Będziemy się emocjonować czy zajmie 25 a może 24 miejsce, w tej niszowej dyscyplinie, która ma mniej więcej takie znaczenie w sporcie jak rzucanie mopem do klopa...
 
 
11. Dodane przez m. w dniu 2016-08-11 14:51
i te węglowodany na talerzu...
 
 
12. Dodane przez Rawiczanin w dniu 2016-08-11 17:07
Powodzenia:-).
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

12.02.2024
Żużel/Kibice
10.02.2024 GI Malepszy Arth Soft - Red Dragons Pniewy 5:2 | SKRÓT | 21. kolejka (2023/24)
Sport/Futsal
04.01.2024 Mażoretki Big Bang podczas 33. Koncertu Noworocznego w Gostyniu
Taniec/Mażoretki
03.02.2024 XX Narciarskie Mistrzostwa gminy Włoszakowice w Lądku-Zdroju
Sport/Zimowe

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png