Żużel: Flaga
2011
Leszczyńskim Bykiem zostaje się na całe życie
„Leszczyńskim Bykiem zostaje się na całe życie” – to hasło przewodnie flagi przygotowanej przez Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Unia Leszno. Dziś rano zawisła ona na płocie Radia Elka. To już tradycja, podobne flagi wisiały w tym miejscu przed finałami w 2007, 2008 i 2010 roku. Olbrzymi biało – niebieski transparent, to wyraz uznania kibiców dla żużlowców Unii Leszno.
W poprzednich latach na fladze podpisało się tysiące fanów leszczyńskiego klubu. Także w tym roku zachęcamy do przychodzenia pod siedzibę Radia Elka i składania podpisów. Oprócz słów sympatii dla zawodników walczących w tym sezonie o kolejny medal dla Unii warto skierować przesłanie do Leigh Adamsa. Flaga będzie bowiem specjalnym prezentem dla Australijczyka. Na radiowym płocie wisieć będzie do drugiego meczu finału, a po nim zostanie spakowana i wysłana do Mildury.
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |







