Żużel: Flaga
2008
Jedno miasto, jeden klub. Unia Leszno aż po grób
Flagę jak zwykle przygotowali kibice ze Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Unia Leszno. Ich przedstawiciel Miłosz Ratajczak przyznał -Miejsce wywieszenia tych biało-niebieskich barw nie jest przypadkowe. To przecież bardzo ruchliwe skrzyżowanie. Chcemy aby wszyscy wiedzieli, że zbliża się ważny mecz. No i Radio Elka wraz z portalem elka.fm i gazetą "Dodatek" jest redakcją, która w sposób szczególny wspiera speedway w Lesznie.
Tradycyjnie na fladze można składać swoje autografy i wpisywać życzenia dla żużlowców Unii Leszno. Pierwsi kibice zrobili to jeszcze w trakcie jej zawieszania.
Radio Elka będzie przyozdobione w te biało-niebieskie barwy do niedzieli 12 października. Wieczorem ta flaga powędruje razem z kibicami na stadion Smoczyka.
Nie będzie to jedyny element dopingujący naszych żużlowców. Już od kilku dni przygotowujemy oprawę tego finału. Pomysłów mamy sporo. Mam jednak prośbę do wszystkich tych, którzy przybędą tego dnia na stadion aby nas słuchali. Razem mamy szansę stworzyć wspaniałą oprawę - przyznaje Miłosz.
Część stadionowej dekoracji wykonywana jest pod dachem w leszczyńskim Trapezie. Kibice Unii tak do końca nie chcą zdradzać co przygotowują na mecz z Toruniem, bo - jak twierdzą -Zawsze musi być jakaś niespodzianka, po raz kolejny chcemy czymś zaskoczyć. Zatem cierpliwie poczekajmy do finałowej niedzieli.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |




Komentarze
680 000 zł
sprzedaż, Leszno
100 zł
sprzedaż, Inne
2 500 zł / m-c
wynajem, Wilkowice
55 965 zł
Fiat Ducato, Leszno
120 zł
BMW 123, Wilkowice
1 zł
Audi A5, Leszno