Żużel: Flaga
2007
Na zawsze Unia Leszno. Wierni Biało-Niebieskim
Arek Wojciechowski

































07.10.2007
Oprawy meczów na stadionie Alfreda Smoczyka zawsze wzbudzają podziw. Tej z ubiegłego tygodnia w Lesznie nie można zapomnieć. Stowarzyszenie Sympatyków Unii zadba i o to, by dzisiaj w Toruniu Leszczynianie godnie się zaprezentowali.
Setki kibiców są w drodze do Torunia, na finałowy mecz Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu. Poza głośnym dopingiem będzie też plastyczna oprawa. Łukasz Kubić ze Stowarzyszenia nie chce przed godz. 18.00 zdradzać szczegółów. – Mogę powiedzieć tylko, że mamy prawie dwa tysiące serpentyn, będzie też mała niespodzianka.
Kibice wierzą w wygraną Byków, a Leszczynianie w kulturalne zachowanie naszych kibiców w Toruniu.(han)
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |









Komentarze
2 500 zł / m-c
wynajem, Wilkowice
569 000 zł
sprzedaż, Leszno
680 000 zł
sprzedaż, Leszno
55 965 zł
Fiat Ducato, Leszno
2 137 zł
Audi A4, Leszno
120 zł
BMW 123, Wilkowice