Żużel: Wiadomości
Z Wrocławia do Rawicza
Bojarski nowym zawodnikiem Niedźwiadków

Poprzednia drużyna Bojarskiego - Betard Sparta Wrocław, przed meczem z Unią Leszno. (Fot. Rafał Paszek)
14.12.2013
Działacze rawickiego Kolejarza są coraz bliżsi skompletowania składu na przyszłoroczne rozgrywki. Nowym zawodnikiem Niedźwiadków został Łukasz Bojarski, który ma sobą występy w barwach drużyn z Wrocławia i Rybnika.

Łukasz Bojarski w minionym sezonie kilka razy pojawił się na ekstraligowych torach. W czterech spotkaniach Betardu Sparty Wrocław zdobył w sumie 3 punkty. Dało mu to średnią biegową 0.273. Łukasz Bojarski wystąpił też jako gość w barwach drugoligowego zespołu z Rybnika, dla którego zdobył sześć punktów i bonus w czterech wyścigach. W przyszłym sezonie będzie zawodnikiem Kolejarza Rawicz.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |

