Żużel: Wiadomości
Kolejne spotkanie z zawodnikami Fogo Unii
Żużlowcy kolędowali na rynku

(Fot. Rafał Paszek)
Organizatorzy świątecznej imprezy na leszczyńskim rynku nie mieli szczęścia do pogody. Wietrzna i deszczowa aura sprawiła, że w centrum miasta pojawiło się niewielu fanów biało-niebieskich. Tym, którzy przybyli, dopisywały humory. Zawodnicy Fogo Unii Leszno dali się nawet namówić na wspólne wykonanie kolędy „Przybieżeli do Betlejem”. – Mogłoby być lepiej, ale niestety pada deszcz – mówił Tobiasz Musielak. – Na pogodę nie mamy jednak wpływu. Bardzo dziękujemy tym, którzy mimo wszystko przybyli. Przed chwilą wykonaliśmy naszą kolędę na żywo. Czuliśmy się jak podczas sylwestrowej nocy w Polsacie – dodaje z uśmiechem.
Osoby obecne na leszczyńskim rynku miały okazję kupić specjalne bombki choinkowe z podpisami żużlowców Fogo Unii. Dochód z ich sprzedaży zasili budżet Domu Dziecka w Bodzewie.
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |






Komentarze