Żużel: Wiadomości
Przedsezonowe jazdy w Anglii
Pawliccy wystąpią w Wolverhampton

(Fot. Michał Konieczny)
04.03.2014
Przemysław i Piotr Pawliccy znaleźli się obsadzie turnieju Banks’s Olympique. Odbędzie się on 17 marca na torze w Wolverhampton. Oprócz zawodników Fogo Unii w imprezie udział weźmie między innymi Adam Skórnicki.
Turniej Banks’s Olympique będzie otwierał sezon żużlowy w Wolverhampton. Impreza cechuje się specyficznym regulaminem. Im lepszą pozycję dany zawodnik zajmie w swoim poprzednim występie, tym dalej będzie musiał ustawić się od taśmy przed kolejnym wyścigiem. W przypadku triumfatora będzie to aż 20 metrów przed linią startu.
Gwiazdą turnieju będzie niewątpliwie mistrz świata Tai Woffinden. Oprócz niego w rywalizacji udział wezmą min. bracia Pawliccy, Adam Skórnicki, Fredrik Lindgren, Peter Karlsson czy Scott Nicholls.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |

