Żużel: Wiadomości
Zengota w nowym kombinezonie
Nowe kewlary Fogo Unii

Grzegorz Zengota w sezonie 2013 (z lewej) i w kewlarze na sezon 2014 (z prawej). (Fot. Rafał Paszek)
28.03.2014
Grzegorz Zengota w meczu kontrolnym z Grupą Azoty Unia Tarnów zaprezentował nowy kewlar Fogo Unii na sezon 2014. Kombinezony nieznacznie różnią się od zeszłorocznych.
Kewlar w sezonie 2014 będzie podobny do tego, który obowiązywał w zeszłym roku. Zmianom uległo rozłożenie kolorów. Teraz góra kewlaru jest biała, dół niebieski. 
Klaudia Borowska
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |
|
|
18.06.2026
Antidotum Airshow Leszno 2026 - czwartkowe loty treningowe Extreme/Lotnicze |


Komentarze