Żużel: Wiadomości
Pierwszy turniej w Lesznie
W środę młodzieżowe ściganie

15.04.2014
Na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrany zostanie pierwszy turniej Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski na żużlu. Oprócz ekipy z Leszna, w zawodach wezmą udział drużyny z Zielonej Góry, Gorzowa, Piły i Gniezna.
Początek turnieju w środę o godzinie 16.00. Wstęp za okazaniem programu w cenie 3 złotych.
Klaudia Borowska
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |
|
|
18.06.2026
Antidotum Airshow Leszno 2026 - czwartkowe loty treningowe Extreme/Lotnicze |


Komentarze