Żużel: Wiadomości
Hangar wypełniony po brzegi
FOGO Unia Leszno zaprezentowana

(Fot. Rafał Paszek)
Hangar strzyżewickiego lotniska po raz pierwszy był miejscem w którym odbyła się prezentacja leszczyńskich Byków. Pojawili się na niej wszyscy zawodnicy, którzy w 2013 roku będą reprezentowali FOGO Unię Leszno. - Długo zastanawialiśmy się nad wyborem terminu, który pasowałby wszystkim naszym zawodnikom - mówi Ireneusz Igielski, dyrektor zarządzający Unii Leszno. - Być może gdybyśmy zorganizowali to bliżej centrum miasta to kibiców pojawiłoby się więcej, ale mimo to nie mamy powodów do narzekania. Hangar był wypełniony ludźmi prawie po brzegi. Myślę, że to była ciekawa i zapadająca w pamięć prezentacja - dodaje.
Kibiców zebranych w hangarze przywitał Józef Dworakowski. Sternik Byków zapowiedział, że drużyna powalczy o tytuł najlepszej w kraju i życzył kibicom niezapomnianych wrażeń w nadchodzącym sezonie. Następnie wręczono statuetki Złotego Byka jako nagrody w plebiscycie Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Unia Leszno. Najlepszym zawodnikiem wybrano Przemysława Pawlickiego. Osobowością roku okrzyknięto Józefa Dworakowskiego. Później nastąpiła główna część imprezy, podczas której na scenie kolejno pojawiali się żużlowcy FOGO Unii Leszno. Prezentacjom ich sylwetek towarzyszyły pokazy laserowe i buchające słupy ognia. Po części oficjalnej zawodnicy rozdawali autografy i pozowali do zdjęć z kibicami. (jag)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
55 965 zł
Fiat Ducato, Leszno
120 zł
BMW 123, Wilkowice
7 200 zł
Peugeot 307, Gostyń
2 500 zł / m-c
wynajem, Wilkowice
590 000 zł
sprzedaż, Leszno
143 000 zł
sprzedaż, Leszno