Żużel: Wiadomości
Nowy skład polskiej reprezentacji
Pary - odsłona druga

(Fot. Jarek Pabijan)
W pierwszym turnieju na torze w Toruniu Polskę reprezentowali: Tomasz Gollob, Adrian Miedziński i Patryk Dudek. Biało- czerwoni zajęli wówczas trzecie miejsce, za Australią i Danią.
Teraz do boju ruszą zawodnicy, którzy na początku sezonu prezentują się lepiej. Będą to: mieszkaniec Leszna, lider klasyfikacji generalnej Speedway Grand Prix - Krzysztof Kasprzak, Jarek Hampel i żużlowiec Fogo Unii Przemek Pawlicki.
Landshut, bawarskie miasto, wielkości Leszna, niezbyt często gości na swoim torze tego typu imprezy.
Bez wątpienia bardzo silnym punktem gospodarzy będzie doskonale znający ten tor Martin Smoliński. Pozostali zawodnicy będą mogli zapoznać się ze stadionową nawierzchnią podczas sobotniego treningu, który rozpocznie się o 14:00. Początek zawodów w Landshut i transmisji na antenie Radia Elka od 19:00.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
06.07.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
06.07.2025
Grzegorz Zengota po meczu Moonfin Malesa Ostrów - Fogo Unia Leszno 34:56 Żużel/2025 |
![]() |
07.06.2003
Speedway Gala 2003 z okazji 65 rocznicy powstania klubu Unia Leszno Żużel/2005-2001 |
![]() |
05.07.2025
VIII Pawłowicki Bieg Śladem Mielżyńskich - starty Sport/Biegi |