Żużel: Wiadomości
Kontuzja okazała się zbyt poważna
Kasprzak wycofał się z turnieju w Tampere

(Fot. Jarek Pabijan)
Krzysztof Kasprzak pojawił się w Tampere na piątkowym treningu. Wyjechał nawet na tor, ale było widać, że doskwiera mu ból lewej nogi. – Nie czuję się najlepiej, to kolano jest jednak zepsute. Nie jestem w pełnej dyspozycji, więc nie będę ryzykował. Mógłbym na torze stwarzać zagrożenie dla siebie i innych – powiedział Radiu Elka.
Leszczyniak, który jest aktualnie liderem klasyfikacji generalnej Grand Prix bardzo żałuje, że taką decyzję musiał podjąć. – Szkoda. Widzę, że jest dobry tor, mam mocne silniki. Mam pecha. Zawsze, kiedy jestem w formie, to coś się przytrafia. Chciałem podjąć walkę, przyjechałem do Finlandii mimo kontuzji, a ze mną cały zespół, bardzo im za to dziękuję. Myślałem, że dam radę, ale niestety nie mogę tą chorą nogą balansować. Zrobię wszystko, żeby móc wystartować za dwa tygodnie.
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |






Komentarze
930 zł / m-c
wynajem, Śmigiel
524 000 zł
sprzedaż, Leszno
320 000 zł
sprzedaż, Dąbcze