Żużel: Wiadomości
Przedpełski i Łopaczewski w Rawiczu
Nowe nazwiska w Kolejarzu
Rawiccy żużlowcy nie spisują się w tym sezonie najlepiej. Podopieczni Henryka Jaska po czterech kolejkach spotkań mają na swoim koncie tylko jedno zwycięstwo. W minioną niedzielę Niedźwiadki uległy na swoim torze drużynie z Krosna. Klubowi działacze zapowiedzieli w związku z tym radykalne przetasowania w zespole.
Pierwszym zawodnikiem, który w okienku transferowym związał się z ekipą Kolejarza Rawag Intermarche Rawicz był Anton Rosen. Dziś za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu działacze poinformowali o kolejnych wzmocnieniach. Nowi żużlowcami Niedźwiadków są Łukasz Przedpełski, który został wypożyczony z Unibaxu Toruń i Michał Łopaczewski wypożyczony z Victorii Piła.
Rawiccy działacze prowadzą negocjacje z kolejnym zawodnikiem, ale nie zostały one jeszcze sfinalizowane.
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |






Komentarze