Żużel: Wiadomości
Zawodnicy Fogo Unii startowali w Danii
Punktowali Pedersen i Michelsen
05.06.2014
Kolejne spotkania w swojej rodzimej lidze zaliczyli Nicki Pedersen i Mikkel Michelsen. Zawodnicy reprezentujący w Polsce barwy Fogo Unii Leszno zakończyli te spotkania z dwucyfrowymi zdobyczami punktowymi.
Holsted Speedway Klub z Nicki Pedersenem w składzie rozegrało mecz wyjazdowy z Munkebo Speedway Club. Drużyna gości po wyrównanym spotkaniu wygrała 44:40. Tradycyjnie już dla ekipy z Holsted najwięcej punktów - 14 wywalczył Nicki Pedersen.
Porażki 41:46 doznała drużyna Mikkela Michelsena. Team Fjelsted pokonał na swoim torze Slangerup Speedway Klub. Najlepszym zawodnikiem drużyny przyjezdnej był Kenneth Hansen, który wywalczył 16 punktów i 2 bonusy. Mikkel Michelsen zakończył zmagania z dorobkiem 11 punktów i bonusem.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |


Komentarze
524 000 zł
sprzedaż, Leszno
320 000 zł
sprzedaż, Dąbcze
930 zł / m-c
wynajem, Śmigiel