Żużel: Wiadomości
Kapitan Fogo Unii nie powalczy o mistrzostwo Europy
Eliminacje SEC bez Pawlickiego

(Fot. Rafał Paszek)
09.06.2014
Przemysław Pawlicki nie weźmie udziału w poniedziałkowym turnieju Challenge IME w Debreczynie. Zawodnik Fogo Unii będzie w tym samym czasie walczył w kolejnej rundzie eliminacji do cyklu Grand Prix.
W sobotę Przemysław Pawlicki miał wystąpić w Berwick w rundzie kwalifikacyjnej do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Zawody zostały odwołane ze względu na opady deszczu. Impreza została przeniesiona na poniedziałek co spowodowało kolizję terminów z innym turniejem, w którym miał wystąpić Przemysław Pawlicki. Kapitan Byków miał reprezentować Polskę również w Challenge IME w Debreczynie. W podobnej sytuacji jak zawodnik Fogo Unii, znalazł się Maciej Janowski z Betardu Sparty Wrocław. Obaj żużlowcy wybrali start w eliminacjach do przyszłorocznego cyklu Grand Prix.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |


Komentarze
580 000 zł
sprzedaż, Leszno
500 zł / m-c
wynajem, Leszno
930 zł / m-c
wynajem, Śmigiel