Żużel: Wiadomości
Po meczu z Unibaxem
Kibice przepraszają Piotra Rusieckiego

Po wejściu na stadion grupa wzburzonych kibiców wykrzykiwała pod parkiem maszyn niecenzuralne słowa pod adresem prezesa Unii Leszno. W poniedziałek na stronie internetowej 1938.pl pojawiły się przeprosiny kierowane do Piotra Rusieckiego.
Pismo z przeprosinami od kibiców:
Prezes Klubu Sportowego
Unia Leszno
Pan Piotr Rusiecki
W związku z wydarzeniami, które miały miejsce na ostatnim meczu, chcielibyśmy napisać parę słów wyjaśnienia.
Odnośnie wydarzeń przedmeczowych rozmawiał Pan już z odpowiednimi osobami, a ustaleń, mamy nadzieję, będą przestrzegały obie strony.
My, chcielibyśmy dziś przeprosić za wyzwiska, które z naszych ust padły w Pana kierunku podczas rozgrywanego meczu między naszą Unią a Apatorem Toruń. Przepraszamy Pana i Pańską rodzinę, jeżeli poczuła się urażona.
Mamy nadzieję, że nie będzie już dochodziło do takich sytuacji, a nasza współpraca ulegnie polepszeniu.
Grupy kibicowskie działające na Unii Leszno
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |


Komentarze
500 zł / m-c
wynajem, Leszno
2 100 zł / m-c
wynajem, Leszno
320 000 zł
sprzedaż, Dąbcze
55 965 zł
Fiat Ducato, Leszno
1 zł
Audi A5, Leszno
300 zł
inna inny, Wschowa
A to æ wasza srednia wieku to 15-16 lat to prawda znam paru z was i wiem jak sie tez zachowuja poza stadionem cwaniaczki i tyle . chodzé na stadion juz 15 lat ale to co wy teraz robicie to smiech na sali wiéc albo zmiencie to wszystko albo dajcie sobie spokój nz tym waszym wyciem na stadionie