Żużel: Wiadomości
Cieślak ogłosił skład na DPŚ
Kasprzak w reprezentacji kraju

(Fot. Rafał Paszek)
17.07.2014
Znany jest skład reprezentacji Polski na finał Drużynowego Pucharu Świata na żużlu, który odbędzie się w sierpniu w Bydgoszczy. Wśród reprezentantów kraju znalazł się leszczynianin Krzysztof Kasprzak.
Trener Marek Cieślak ogłosił skład reprezentacji Polski podczas czwartkowej konferencji prasowej na stadionie Polonii Bydgoszcz. Wizytówką naszego kraju w finale Drużynowego Pucharu Świata będą Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej, Krzysztof Kasprzak i Piotr Protasiewicz. Zawody odbędą się na bydgoskim torze 2 sierpnia.
Turniej barażowy rozegrany będzie 31 lipca również w Bydgoszczy. Dodatkowo jeszcze dwóch zawodników będzie brało udział w przygotowaniach do finału. Ich nazwiska poznamy na początku przyszłego tygodnia.
Klaudia Borowska
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
05.11.2025
![]() Sport/Futsal | |
|
|
26.10.2025
Start XIX Międzynarodowego Kościańskiego Półmaratonu im. dra Henryka Florkowskiego Sport/Biegi |
|
|
22.10.2025
Z głową w chmurach. Niezwykłe życie Adeli Dankowskiej cz. 2 Sport/Lotnicze |
|
|
07.10.2025
Z głową w chmurach. Niezwykłe życie Adeli Dankowskiej cz. 1 Sport/Lotnicze |

