Żużel: Wiadomości
Wieści z obozu leszczyńskich Byków
Miesiąc przygotowań za nami
Okres przygotowawczy ruszył 1 grudnia, kiedy to leszczyńskie Byki spotkały się na zajęciach w sali leszczyńskiej jednostki wojskowej. - Ten pierwszy miesiąc minął na przygotowaniu ogólnym, odbudowaniu formy i pracą nad zwinnością, przewrotami i przerzutami. Właśnie z tymi ostatnimi elementami najwięcej problemów mają zwłaszcza ci najmłodsi zawodnicy – tłumaczy trener Paweł Barszowski.
Z reguły w tych zajęciach bierze udział od 8 do 10 zawodników wśród, których jest sporo szkółkowiczów. Żużlowcy spotykają się również w Fitness Klubie Sporting. Najprawdopodobniej nie będzie w tym roku żadnego klubowego zgrupowania poza Lesznem. - Mamy tak silną drużynę, że praktycznie większość z niej ma w planach dwa zgrupowania reprezentacji Polski w Wałczu i Szklarskiej Porębie, gdybyśmy dołożyli jeszcze jedno to jak na żużlowców byłoby zdecydowanie za dużo – przyznaje Paweł Barszowski.
Od stycznia żużlowcy Fogo Unii na wspólnych treningach spotykać się będą nie 4, a 5 razy w tygodniu.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |
|
|
18.06.2026
Antidotum Airshow Leszno 2026 - czwartkowe loty treningowe Extreme/Lotnicze |

