Żużel: Wiadomości
Zawodnik Byków wraca do startów w Anglii
Zengota w Swindon Robins

14.01.2015
Grzegorz Zengota będzie w nadchodzącym sezonie startował w najwyższej klasie rozgrywkowej ligi brytyjskiej. Zawodnik Fogo Unii Leszno związał się z drużyną Swindon Robins.
Dla Grzegorza Zengoty będzie to powrót zarówno do ligi angielskiej jak i do ekipy ze Swindon. Zawodnik Fogo Unii Leszno będzie startował u boku takich zawodników jak Troy Batchelor, Kyle Howarth czy Nick Morris. - Zengota ma za sobą świetny rok w Polsce i Szwecji. To bardzo dobry zawodnik - skomentował na łamach oficjalnej strony internetowej klubu ze Swindon, menedżer zespołu, Alun Rossiter.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |
|
|
18.06.2026
Antidotum Airshow Leszno 2026 - czwartkowe loty treningowe Extreme/Lotnicze |

