Żużel: Wiadomości
Sparing dla gospodarzy
Baliński punktował we Wrocławiu

(Fot. Rafał Paszek)
17.03.2015
Betard Sparta Wrocław w poniedziałek zmierzyła się na swoim torze w meczu sparingowym z ŻKS ROW Rybnik. W barwach pierwszoligowca zaprezentował się były żużlowiec Byków - Damian Baliński.
Dla obu zespołów było to pierwsze w tym roku spotkanie kontrolne. Od początku zawodów przeważali gospodarze, którzy jeździli w tym meczu w prawie optymalnym składzie. We Wrocławiu zaprezentowali się między innymi Tai Woffinden, Tomasz Jędrzejak i Maciej Janowski. W zespole gości najlepiej radzili sobie Sebastian Ułamek i Rafał Szombierski. Damian Baliński zaliczył słaby początek zawodów dwukrotnie przyjeżdżając do mety za plecami pary gospodarzy. W kolejnych wyścigach prezentował się już jednak znacznie lepiej. Wychowanek Unii Leszno zakończył sparing z dorobkiem 9 punktów (1,1,2,3,2). Betard Sparta Wrocław pokonała ŻKS ROW Rybnik 57:33.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |
|
|
18.06.2026
Antidotum Airshow Leszno 2026 - czwartkowe loty treningowe Extreme/Lotnicze |

