Żużel: Wiadomości
Drobny uraz juniora Byków
Pawlicki poparzył palce

(Fot. Rafał Paszek)
23.03.2015
Piotr Pawlicki nie wystartował w sobotnim i niedzielnym meczu sparingowym Fogo Unii Leszno. Mistrz świata juniorów będzie przez kilka dni odpoczywał od żużla po drobnej kontuzji ręki, której nabawił się w Toruniu.
W miniony piątek Piotr Pawlicki z powodzeniem startował na Motoarenie w turnieju z okazji 15-lecia startów Adriana Miedzińskiego. Zawody zakończył na piątym miejscu z dorobkiem 9 punktów. Zawodnik Byków podczas tych zawodów doznał poparzenia trzech palców. - Wszyscy zawodnicy wybiegli na tor, by świętować z "Miedziakiem" i podrzucić go w powietrze. Nikt nie pomyślał jednak o tym, by przytrzymać jeden z motocykli - przekazał za pośrednictwem oficjalnej strony klubu Przemysław Pawlicki. - Zrobił to Piotrek, ale włożył rękę tam, gdzie nie trzeba - dodał.
Przerwa w startach młodszego z braci Pawlickich potrwa kilka dni.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |
|
|
18.06.2026
Antidotum Airshow Leszno 2026 - czwartkowe loty treningowe Extreme/Lotnicze |

