Żużel: Wiadomości
IV runda MDMW dla gospodarzy
Fogo Unia druga w Gorzowie

(Fot. Rafał Paszek)
Jak to zwykle bywa przy okazji tego typu imprez mieliśmy kilka upadków. Groźnie wyglądał ten z ósmego wyścigu, kiedy to na torze leżała cała czwórka zawodników, a wśród nich rekonwalescent w ekipie gości z Leszna Dominik Kubera, który zresztą powtórkę tej potyczki wygrał. Triumfatorzy tej rundy, gospodarze wśród, których było kilku debiutantów w sumie zdobyli 44 punkty.
Na drugim miejscu zameldowała się Fogo Unia 39 punktów, na co złożyli się: Bartosz Smektała - 13 (3,3,3,1,3), Dominik Kubera - 12 (2,3,1,3,3), Daniel Kaczmarek - 10 (2,1,3,1,3), Wiktor Lis - 3 (1,-,w,1,1) i Marek Lutowicz - 1 (1).
Trzecie miejsce zajął Falubaz Zielona 19 punktów z czego 6 (2,2,0,2) dowiózł do mety rawiczanin startujący w tym klubie Sebastian Niedźwiedź, na czwartym znalazła się Polonia Piła 15 punktów.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
12.02.2026
![]() Sport/Biegi | |
|
|
12.02.2026
Niebo będzie pełne lotniczych gwiazd. ON AIR: Ewa Prawicka-Linke i Michał Graczyk Extreme/Lotnicze |
|
|
27.01.2026
Cheerleaderka z Rydzyny poleci do USA Taniec/Cheerleaderki |
|
|
24.01.2026
Rozmowa z Łukaszem Wróblem z Leszna, biegaczem ultra, podczas gali Niezłomni 2025 w Warszawie Sport/Biegi |


Komentarze