Żużel: Wiadomości
Weterani wracają do gry
Dzikie karty SGP rozdane

To rzeczywiście już żużlowi weterani, którzy w tym roku zmagali się z kontuzjami: reprezentant USA Greg Hancock i Duńczyk, były żużlowiec Fogo Unii Nicki Pedersen.
Do tego duetu dołączyli również zawodnicy, którzy w końcowej klasyfikacji generalnej tegorocznego Speedway Grand Prix znaleźli się tuż poza pierwszą ósemką mającą zapewnione prawo startu w kolejnej edycji: dziewiąty Słowak Martin Vaculik i dziesiąty Australijczyk Chris Holder.
Jako że w tym gronie pozostał zdobywając tytuł wicemistrza świata Patryk Dudek w 2018 roku o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata powalczy również czwarty zawodnik rozegranego w rosyjskim Togliatti Grand Prix Challenge, reprezentant Wielkiej Brytanii Craig Cook. Przypomnijmy, że w tym gronie będzie w sumie czterech Polaków, bo obok wspomnianego Patryka Dudka są tam jeszcze: Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik i Przemysław Pawlicki.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
26.10.2025
![]() Sport/Biegi | |
|
|
22.10.2025
Z głową w chmurach. Niezwykłe życie Adeli Dankowskiej cz. 2 Sport/Lotnicze |
|
|
07.10.2025
Z głową w chmurach. Niezwykłe życie Adeli Dankowskiej cz. 1 Sport/Lotnicze |
|
|
16.10.2025
Rekord pierwszej pomocy w WORD w Lesznie Extreme/Rekordy |


Komentarze