Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporzędzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urzędzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Żużel: Wiadomości

 

Bilety na mecz finałowy we Wrocławiu

Sprzedaż wejściówek w Radiotece


(Fot. Archiwum)
10.09.2019 W środę o godz. 16.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na piątkowy pierwszy mecz finałowy pomiędzy Spartą Wrocław a Fogo Unią Leszno. Wejściówki będzie można nabyć w Radiotece przy ul. Sienkiewicza.

 

Klub z Wrocławia przekazał w sumie 650 biletów na sektor gości w cenie 70 złotych. Część została zarezerwowana przez leszczyński klub. Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Unia Leszno odłożyło 180 biletów dla osób, które w rundzie zasadniczej wzięły udział w co najmniej czterech meczach wyjazdowych.

- Te bilety kibice Unii Leszno będą mieli odłożone tylko w środę od godz. 16.00 do godz. 20.00. Jeśli ktoś tej wejściówki nie odbierze, trafi ona do ogólnej sprzedaży. Część biletów będzie także przeznaczona dla członków naszego stowarzyszenia, grupy Ultras Leszno oraz naszych fanklubów, choć pragnę zaznaczyć, że wiele z tych osób było na wyjazdach więcej niż cztery razy i ich nazwiska znajdują się na liście 180 odłożonych biletów. Konkretna liczba wejściówek dostępna w ogólnej sprzedaży będzie podana jutro na profilu naszego stowarzyszenia na Facebooku – mówi Bartosz Domagała, prezes Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Unia Leszno.

Jedna osoba może kupić maksymalnie cztery bilety, podając imię i nazwisko oraz numer pesel każdego kibica, który będzie posiadaczem biletu. Dodatkowo stowarzyszenie będzie pobierać opłatę 5 złotych, za które każdy fan przy wejściu na sektor kibiców gości otrzyma okolicznościową koszulkę.

Organizowany jest także przejazd autobusem w cenie 25 złotych. Zapisy również będą prowadzone w Radiotece. Liczba miejsc jest ograniczona.

Bilety na piątkowe spotkanie będzie można kupić jutro od godz. 16.00 do 20.00. W przypadku, gdy nie zostaną wyprzedane, stowarzyszenia zaprasza do Radioteki również w czwartek, w tych samych godzinach.

Początek pierwszego meczu finałowego ze Spartą Wrocław zaplanowano na godz. 20.00.

Bartek Klupś
 

Komentarze

 
1. Dodane przez Kiki w dniu 2019-09-10 13:36
Jaka to liczba ta pewna pula??? 550??? Czy dla kolesi?
 
 
2. Dodane przez PIKNIK zawodowiec w dniu 2019-09-10 13:59
No to za chwilę się zacznie ujadanie pikników finałowych :)
 
 
3. Dodane przez Do Kiki w dniu 2019-09-10 15:09
Skoro jest 650 biletów, a 180 jest odłożonych to już daje wynik 470 sztuk biletów plus odłożyć coś klub.
Trzeba było być na wyjazdach. nie byłoby teraz kłopotu :)
 
 
4. Dodane przez Gucio w dniu 2019-09-10 16:41
a po co w telewizji nie ma?
gdzie do wroclawia jechac ... jeszcze w piatek?
nie po to mom taki drogi telewizor
10 finalow juz przezylem z tym odebranym w 84
 
 
5. Dodane przez John w dniu 2019-09-10 20:00
Same kolesiostwo pewnie będzie A wierni fani z smoka znowu przed tv :(
 
 
6. Dodane przez Kiki do 3 w dniu 2019-09-10 22:38
No właśnie ile dla kumpli ze stowarzyszenia? 200-300 a może więcej albo mniej
 
 
7. Dodane przez rr w dniu 2019-09-11 12:42
Ujadacze, trzeba było jeżdzić na mecze przez cały sezon, lub chociaż zaangażować się w pracę na rzecz Stowarzyszenia, choćby przy sprzedaży wejściówek na 9 meczy w tym sezonie lub wynajem atobusów itp.
 
 
8. Dodane przez Leszczyniak w dniu 2019-09-11 16:02
Musiałbym mieć nastukane żeby stać za biletem na żużel i do tego w kolejce
 
 
9. Dodane przez Badi w dniu 2019-09-11 16:11
Dobrze ze od nowego sezonu ten sektor fan będzie zlikwidowany na rzecz sektora rodzinnego wiec skończą się brzydkie okrzyki i wyzwiska
 
 
10. Dodane przez Mirek w dniu 2019-09-12 13:31
Oj tam oj tam. Bydzie sektor
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

11.10.2020
Żużel/2020
11.10.2020 PGE Ekstraliga 2020: dekoracja Unii i Stali
Żużel/2020
04.10.2020 Mażoretki Twins i Młodzieżowa Orkiestra Dęta Blue Brass Band z Włoszakowic - koncert online
Taniec/Mażoretki
10.10.2020 120 sekund meczu z Red Devils Chojnice
Sport/Futsal

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png