Żużel: Wiadomości
Z Leszna w żużlowy świat
Właśnie do pierwszoligowej drużyny z Ostrowa Wielkopolskiego przeniósł się wychowanek Unii Leszno Filip Marach. Pierwotnie głośno mówiło się, że ten zawodnik znajdzie się w również walczącym na pierwszoligowym froncie Rawagu Kolejarzu Rawicz.
To w sumie trzeci wychowanek leszczyńskich Byków, który w nadchodzącym sezonie znalazł się w gronie Ostrovii. Przypomnijmy, że wcześniej z tym klubem związali się Adam Skórnicki i młodzieżowiec Damian Michalski. Warto wspomnieć, że Filip Marach będzie startował nie tylko w rozgrywkach ligowych, ale i młodzieżowych, do których przystąpi zespół z Ostrowa Wielkopolskiego.
Do pierwszoligowego Orła Łódź trafił z kolei związany w pewnym sensie z leszczyńskim sportem żużlowym junior Rafał Konopka. Dodajmy, że ten zawodnik w ubiegłym roku zdał licencję żużlową w barwach dość egzotycznego klubu Żaki Taczanów. z
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
2 137 zł
Audi A4, Leszno
5 400 zł
Ford Mondeo, Leszno
1 zł
Audi A5, Leszno
569 000 zł
sprzedaż, Leszno
999 000 zł
sprzedaż, Gostyń
2 500 zł / m-c
wynajem, Wilkowice