Żużel: Wiadomości
Świderski wygrywa w Opolu, Batchelor w Australii
Po raz dziewiąty za sprawą między innymi trenera Rawagu Kolejarza Rawicz Piotra Żyto zorganizowano charytatywną, żużlową Galę Lodową. Jak zwykle przy tej okazji chodziło o dobrą zabawę, ale nie zabrakło też sportowej rywalizacji. Ten finałowy wyścig wygrał rawiczanin, obecnie związany z beniaminkiem żużlowej ekstraligi Startem Gniezno Piotr Świderski.
Na trzecim stopniu podium stanął rawicki Niedźwiadek Szymon Kiełbasa, a ostatecznie dziewiąty był kolejny przedstawiciel naszego żużlowego regionu Rafał Konopka. Na tej lodowej tafli pojawił się też rodzinny duet Sławomir Drabik z synem Maksymem. Jak zwykle w Opolu nie zabrakło też leszczyńskich miłośników quadów.
W zdecydowanie cieplejszej Australii zakończyła się walka o tytuł Indywidualnego Mistrza tego kraju. Rywalizację wygrał były żużlowiec Unii Leszno, który w tym sezonie podpisał kontrakt ze Spartą Wrocław Troy Batchelor. Na odstawie SF z
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
999 000 zł
sprzedaż, Gostyń
456 582 zł
sprzedaż, Leszno
143 000 zł
sprzedaż, Leszno