Żużel: Wiadomości
Grzegorz Zengota po raz pierwszy
Grzegorz czekał na kibiców wczoraj w sklepie klubowym Unii Leszno mieszczącym się na pierwszym piętrze Galerii Leszno. Miał gruby plik swoich zdjęć, rozdawał autografy, a przede wszystkim rozmawiał z fanami czarnego sportu.
Kibice głównie pytali o powody mojego przejścia do Unii Leszno. Ja im tłumaczyłem, że chciałem związać się z klubem, w którym będą mógł się rozwijać i stąd taki a nie inny wybór. Wiem, że fani z drużyn Leszna i Zielonej Góry, której jestem wychowankiem tak do końca może nie przepadają za sobą, ale ja na to nie mogę patrzeć przyznał nowy leszczyński Byk.
Odwiedziły go również krążące po Galerii Leszno Aniołki, które głośnym chórem powitały tego żużlowca słowami Grzegorz witamy w Lesznie. Przewijający się przez sklep klubowy kibice deklarowali, że ten nowy zawodnik będzie mógł liczyć na ich gorący doping. z
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |





Komentarze
456 582 zł
sprzedaż, Leszno
590 000 zł
sprzedaż, Leszno
2 500 zł / m-c
wynajem, Wilkowice
55 965 zł
Fiat Ducato, Leszno
15 600 zł
Renault Scenic, Rydzyna
7 200 zł
Peugeot 307, Gostyń