Żużel: Wiadomości
Jarek Hampel pożegnał się z kibicami Unii Leszno
21.12.2012
Dziś oficjalnie poinformowano, że dotychczasowy kapitan leszczyńskiej Unii Jarek Hampel, został zawodnikiem Stelmetu Falubazu Zielona Góra. Prosto z tej zielonogórskiej konferencji prasowej Jarek przyjechał do Radia Elka, aby na antenie pożegnać się z leszczyńskimi kibicami.
Już od pewnego czasu kibice oswoili się z myślą, że ten zawodnik nie będzie reprezentował leszczyńskiego klubu. Jarek dał nam jednak słowo, że kiedy oficjalnie będzie zaprezentowany jako jeździec innej drużyny przyjedzie do Radia Elka i na żywo, na antenie radia pożegna się z kibicami. Tak też się stało, bo z Zielonej Góry obrał kierunek nie na miejsce swojego zamieszkania Piłę a na Leszno i po 18:00 pojawił się przed mikrofonem.
Chciałem podziękować leszczyńskim kibicom za sześć lat wspaniałego dopingu. To właśnie w barwach Unii Leszno święciłem swoje sukcesy, te drużynowe i te indywidualne jak srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Świata, czy złoto Indywidualnych Mistrzostw Polski mówił były jeździec Unii Leszno. Pytany o te negatywne opinie niektórych kibiców na temat zmiany przez niego barw klubowych odpowiedział- Szanuję także takie opinie, każdy ma prawo do swojego zdania. Proszę jednak pamiętać, że do Unii nie przychodziłem odjechać tylko jednego sezonu, a spędziłem tu sześć -stwierdził nasz piątkowy wieczorny gość.
Podczas rozmowy przyznał też, że - Kontrakt z Falubazem był dużo wcześniej ustalony. Nie było biegania po klubach i podbijania stawek. Sprawa była załatwiona bardzo szybko, konkretnie raz a dobrze. Chciałbym też życzyć wszystkim leszczyńskim kibicom, działaczom i zawodnikom spokojnych Świąt i oby ten rok 2013 był lepszy od minionego - dodał na zakończenie spotkania na antenie Radia Elka. z
Chciałem podziękować leszczyńskim kibicom za sześć lat wspaniałego dopingu. To właśnie w barwach Unii Leszno święciłem swoje sukcesy, te drużynowe i te indywidualne jak srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Świata, czy złoto Indywidualnych Mistrzostw Polski mówił były jeździec Unii Leszno. Pytany o te negatywne opinie niektórych kibiców na temat zmiany przez niego barw klubowych odpowiedział- Szanuję także takie opinie, każdy ma prawo do swojego zdania. Proszę jednak pamiętać, że do Unii nie przychodziłem odjechać tylko jednego sezonu, a spędziłem tu sześć -stwierdził nasz piątkowy wieczorny gość.
Podczas rozmowy przyznał też, że - Kontrakt z Falubazem był dużo wcześniej ustalony. Nie było biegania po klubach i podbijania stawek. Sprawa była załatwiona bardzo szybko, konkretnie raz a dobrze. Chciałbym też życzyć wszystkim leszczyńskim kibicom, działaczom i zawodnikom spokojnych Świąt i oby ten rok 2013 był lepszy od minionego - dodał na zakończenie spotkania na antenie Radia Elka. z
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
120 zł
BMW 123, Wilkowice
1 zł
Audi A5, Leszno
4 500 zł
Fiat Punto, Wschowa
680 000 zł
sprzedaż, Leszno
590 000 zł
sprzedaż, Leszno
1 250 zł / m-c
wynajem, Leszno