Żużel: Wiadomości
Mikołaj na biało-niebiesko
To już kolejna taka impreza ze szczytnym przesłaniem organizowana przez SSKUL. Praktycznie od samego rana, od momentu otwarcia galerii coś się działo. Były konkursy dla dzieci, starsi mogli sprawdzić swoje umiejętności przy obsłudze motocykla żużlowego. Nie zabrakło pokazów sportowych, gier.
Wreszcie przyszedł czas na ten kulminacyjny moment spotkania z leszczyńskimi Bykami. Oni wywoływani po kolei przez prowadzącego pojawiali się na scenie tuż po 17:00. Każdy z nich krótko zdał relację z tego, co za nim i z tego, co przed nim. Tu fanów interesowały przede wszystkim rozmowy kontraktowe z braćmi Pawlickimi i Damianem Balińskim. Padły deklaracje, że wszystko rozstrzygnie się w nadchodzącym tygodniu.
Obok nagród dla darczyńców akcji, wśród których była między innymi kolacja z Tobiaszem Musielakiem w Restauracji w Ratuszu, można było wylicytować żużlowe upominki, koszulkę i zegarek te przedmioty przekazały reprezentantki naszego regionu na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie Anita Włodarczyk i Agnieszka Jerzyk. Z
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
143 000 zł
sprzedaż, Leszno
100 zł
sprzedaż, Inne
680 000 zł
sprzedaż, Leszno