Żużel: Wiadomości
Jurica idzie pod nóż
Żużlowiec, wraz ze swoimi najbliższymi, przyjechał do Leszna, gdzie dziś uczestniczył w spotkaniu zawodników leszczyńskiego klubu z zarządem Unii Leszno.
To jednak nie jest jedyny powód przyjazdu tego zawodnika do Polski. - W środę jadę do jednej z poznańskich klinik na wyciągnięcie śrub z nogi, które mam tam od ubiegłorocznego wypadku na torze w Zielonej Górze - mówi sam zawodnik. Ten zabieg jest niezbędny, aby Jurica już bez obciążenia mógł przygotowywać się do nowego sezonu. Po środowym zabiegu będzie jednak musiał przez przynajmniej dwa tygodnie odpocząć od wszelkiego wysiłku.
W tym roku temu zawodnikowi kończy się kontrakt z leszczyńską Unią. Pytany o to, co dalej, bez zastanowienia odpowiada: - Bardzo chciałbym tu zostać, a jak będzie - zobaczymy. z
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
999 000 zł
sprzedaż, Gostyń
1 500 zł / m-c
wynajem, Leszno
2 500 zł / m-c
wynajem, Wilkowice
15 600 zł
Renault Scenic, Rydzyna
55 965 zł
Fiat Ducato, Leszno
4 500 zł
Fiat Punto, Wschowa