Żużel: Wiadomości
Jeden w Danii, drugi w Wielkiej Brytanii
06.09.2012
Dwóch zawodników Unii Leszno startowało wczoraj na żużlowych torach. Jarek Hampel startował w lidze duńskiej, Piotr Pawlicki pojawił się w składzie angielskiego zespołu Piratów z Poole.
Najwięcej chyba emocji wzbudził występ kapitana leszczyńskich Byków Jarka Hampela, który w meczu ligowym pojawił się po raz pierwszy od czerwcowej kontuzji, odniesionej podczas Grand Prix Danii na stadionie Parken w Kopenhadze.
Jego zespół Outrup Speedway Klub przegrał jednak na wyjeździe z Esbjerg Motorsport 38:49. Żużlowiec Unii Leszno zakończył zawody z dorobkiem 20 +1 (1*,2,3,6!,3,2,3). Przypomnijmy, że Jarek wystartuje też w sobotnim Grand Prix na torze w szwedzkiej Malillii.
Z kolei w barwach drużyny z Poole zadebiutował Piotr Pawlicki. Jego Piraci pokonali Eastbourne Eagles 54:38. Piotr dla zwycięzców zdobył 10 (3,1,3,3) inny wychowanek Unii Leszno Krzysztof Kasprzak zakończył zawody z 14 (3,3,3,2,3). Na podstawie SF z
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
569 000 zł
sprzedaż, Leszno
143 000 zł
sprzedaż, Leszno
680 000 zł
sprzedaż, Leszno
1 zł
Audi A5, Leszno
300 zł
inna inny, Wschowa
7 200 zł
Peugeot 307, Gostyń