Żużel: Wiadomości
Kolejna kara dla Kolejarza Rawicz
Sporo kontrowersji towarzyszyło półfinałowemu spotkaniu żużlowej drugiej ligi żużlowej, które odbyło się w sierpniu w Rawiczu. Przedstawiciele pokonanej drużyny z Opola zgłosili po tym meczu szereg zastrzeżeń do organizatorów i sędziego tego pojedynku.
Kolejarz Rawag Rawicz został już ukarany za nieregulaminowy tor kwotą 20 tysięcy złotych. We wtorek portal SportoweFakty.pl poinformował, że rawicki klub będzie musiał zapłacić także 5 tysięcy złotych za wejście do kabiny sędziego osoby nieuprawnionej. Najprawdopodobniej chodzi tutaj o zawodnika Niedźwiadków, Szymona Kiełbasę, który w trakcie wspomnianego meczu nie mógł pogodzić się z decyzją arbitra o swoim wykluczeniu z jednego z wyścigów. Kolejarzowi Rawag Rawicz przysługuje możliwość odwołania się od tej decyzji. (jag)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
680 000 zł
sprzedaż, Leszno
1 250 zł / m-c
wynajem, Leszno
590 000 zł
sprzedaż, Leszno