Żużel: Wiadomości
Kara dla Kolejarza
31.08.2012
Tor podczas meczu pomiędzy Kolejarzem Rawag Rawicz a Kolejarzem Opole był nieregulaminowy. Takie stwierdzenie znalazło się w orzeczeniu GKSŻ w sprawie pamiętnego meczu na Stadionie im. Floriana Kapały. Rawiczanie otrzymali też dużą karę finansową.
Nie milkną echa rewanżowego meczu półfinałowego w Rawiczu. Przedstawiciele gości po tym spotkaniu skarżyli się między innymi na pobicia swoich zawodników, nieregulaminowy tor i niewłaściwą pracę arbitra. Sprawą zajęła się Główna Komisja Sportu Żużlowego. Jej orzeczenie pojawiło się na stronie serwisu SportoweFakty.pl. Możemy w nim przeczytać, że tor został uznany za nieregulaminowy w związku z czym Kolejarz Rawag Rawicz jest zobowiązany zapłacić karę w wysokości 20 tysięcy złotych.
Rawicki klub ma możliwość odwołania się od wspomnianego orzeczenia w terminie 3 dni. Jeśli tego nie zrobi decyzja GKSŻ stanie się prawomocna. (jag)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
590 000 zł
sprzedaż, Leszno
143 000 zł
sprzedaż, Leszno
569 000 zł
sprzedaż, Leszno
300 zł
inna inny, Wschowa
1 zł
Audi A5, Leszno
1 zł
Audi A5, Leszno