Żużel: Wiadomości
Leigh ćwiczy w Bostonie
31.01.2012
W coraz lepszej formie jest Leigh Adams. Były żużlowiec Unii Leszno przebywa w Stanach Zjednoczonych, w centrum rehabilitacji w Bostonie. Na forach internetowych ukazało się zdjęcie, udostępnione przez żonę Leigh, Kylie.
Przypomnijmy, Adams po zakończeniu kariery postanowił wystartować w
rajdzie motocyklowym po bezdrożach Australii. Na początku czerwca,
przygotowując się do tego wyścigu miał wypadek, w wyniku którego złamał
kręgosłup i uszkodził rdzeń kręgowy. Tragedia Adamsa poruszyła zarówno
żużlowców jak i fanów tego sportu z całego świata. Po wielomięsiecznym leczeniu w Australii, w styczniu Adams poleciał na rehabilitację do Stanów Zjednoczonych.

Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
15 600 zł
Renault Scenic, Rydzyna
1 zł
Audi A5, Leszno
2 137 zł
Audi A4, Leszno
590 000 zł
sprzedaż, Leszno
999 000 zł
sprzedaż, Gostyń
569 000 zł
sprzedaż, Leszno