Żużel: Wiadomości
Jutro Byki jadą na obóz
Do Szklarskiej Poręby w sumie jedzie ośmiu zawodników, dwóch seniorów: Damian Baliński i Jarek Hampel oraz juniorzy: bracia Pawliccy, Tobiasz Musielak, Kamil Adamczewski i dwaj szkółkowicze.
Plan zajęć obozowych przede wszystkim zależy od pogody, głównym założeniem jest spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Żużlowcy leszczyńskiej Unii w planach mają narty biegowe, zjazdowe, na miejscu jest też hala sportowa.
Tradycyjnie zaliczymy też Szrenicę, kto już był na tym obozie to już wie jak to wygląda mówi trener Paweł Barszowski. Zimowe zgrupowanie jest też dobrą okazją do integracji tej w tym roku bardzo młodej drużyny i zajęć z psychologiem sportowym.
Powrót do Leszna planowany jest w sobotę 28 stycznia. Po nim wrócimy do zajęć w hali, będzie jednak mniej treningów na siłowni informuje trener Barszowski. Dodajmy, że Unia Leszno nie jest jedyną żużlową ekipą, która zimą potrenuje w Szklarskiej Porębie. Pojadą tam też między innymi zawodnicy beniaminka ekstraligi Wybrzeża Gdańsk. z
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
100 zł
sprzedaż, Inne
143 000 zł
sprzedaż, Leszno
1 250 zł / m-c
wynajem, Leszno
1 zł
Audi A5, Leszno
5 400 zł
Ford Mondeo, Leszno
7 200 zł
Peugeot 307, Gostyń