Żużel: Wiadomości
Śmigielski drugi, Kiełbasa trzeci na lodzie w Opolu
Organizatorzy tradycyjnie dochód z tej imprezy przeznaczają na pomoc chorym młodym mieszkańcom Opolszczyzny. Tak był i tym razem, przy prawie 3000 widzów na lodowej tafli prezentowali się bardzo młodzi hokeiści, kartingowcy. Na tej niewielkiej powierzchni swoje umiejętności pokazali kierowcy rajdowi.
Później przyszedł czas na towarzyskie zmagania sportowe. Najpierw rywalizowały quady, na tym lodowym torze pojawiła się spora grupa przedstawicieli naszego regionu. Najlepiej z nich zaprezentował się Leszek Śmigielski, który w końcowym rozrachunku zajął drugie miejsce. Cieszę się z tego, że zostaliśmy zaproszeni na taką charytatywną imprezę, choć w taki sposób możemy pomóc potrzebującym mówił tuż po dekoracji. Dodajmy, że na najwyższym stopniu podium stanął Błażej Kępka.
Sporo emocji wywołały wyścigi żużlowców. Na torze prezentowali się między innymi: Grzegorz Walasek Stal Rzeszów, trener toruńskich Aniołów Mirosław Kowalik, czy junior Falubazu Patryk Dudek. Bezkonkurencyjnym okazał się jednak Sławomir Drabik, drugi był Artur Czaja a trzeci rawicki Niedźwiadek Szymon Kiełbasa. z
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |






Komentarze
100 zł
sprzedaż, Inne
569 000 zł
sprzedaż, Leszno
2 500 zł / m-c
wynajem, Wilkowice