Żużel: Wiadomości
Biało-niebieski konkurs fotograficzny
21.09.2011
Coraz więcej biało-niebieskich flag łopocze na samochodach przejeżdżających koło naszej redakcji. Ale wielu kibiców leszczyńskich Byków z fantazją przyozdabia także inne miejsca w barwy klubowe, aby pokazać, jak bardzo kochają swoją drużynę, walczącą o kolejny tytuł Mistrza Polski. Dla nich wszystkich, klub Unia Leszno i Radio Elka ogłaszają konkurs fotograficzny.
Zasady są proste. Zrób zdjęcie i wyślij je na adres: unia@elka.pl
Czekamy do soboty, do godz. 12:00. Jury złożone z przedstawicieli klubu
Unia Leszno i redakcji Radia Elka wybierze pięć najlepszych pomysłów, a
ich autorów nagrodzi biletami na wielki finał. Ogłoszenie zwycięzców
konkursu nastąpi w niedzielę o 11:15 na antenie Radia Elka.
Pamiętajcie, aby każde zdjęcie było podpisane (imię i nazwisko, nr telefonu oraz miejsce gdzie zostało zrobione).
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
143 000 zł
sprzedaż, Leszno
456 582 zł
sprzedaż, Leszno
1 250 zł / m-c
wynajem, Leszno