Żużel: Wiadomości
Z Edwardem do Wrocławia
19.06.2011
Żużlowiec z Wielkiej Brytanii Edward Kennett, będzie reprezentował Unię Leszno podczas dzisiejszego meczu we Wrocławiu. Nowy leszczyński Byk pojawił się na stadionie Smoczyka, przy okazji wczorajszego popołudniowego treningu.
Edward do Leszna dotarł praktycznie prosto z duńskiego Esbjerg, gdzie odbywała się runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego Grand Prix. Anglik przez nią przebrnął i jest już w półfinale.
Na stadionie Smoczyka pojawił się bez swojego sprzętu, ten na dzisiejszym mecz zapewnił mu klub. Taka była umowa, przy okazji dziękuję też Damianowi Balińskiemu za pomoc w przygotowaniu motocykli dla Kennetta mówi dyrektor zarządzający leszczyńskiej Unii Ireneusz Igielski i dodaje Edward zadebiutuje w niedzielę na stadionie we Wrocławiu, myślę że spełni nasze oczekiwania.
Wczoraj na treningu tor był przyczepny, taki właśnie lubi nasz nowy zawodnik i takiego zdaniem Ireneusza Igielskiego możemy spodziewać się na stadionie wrocławskiej Sparty.
Ze względu na to, że tym meczem kończy się możliwość stosowania za Damiana Balińskiego zastępstwa zawodnika, za tydzień przeciwko toruńskim Aniołom, na stadionie Smoczyka w składzie gospodarzy pojawi się Edward Kennett i Adam Skórnicki.
Początek dzisiejszego meczu we Wrocławiu i transmisji na antenie Radia elka od 18:15. z
Na stadionie Smoczyka pojawił się bez swojego sprzętu, ten na dzisiejszym mecz zapewnił mu klub. Taka była umowa, przy okazji dziękuję też Damianowi Balińskiemu za pomoc w przygotowaniu motocykli dla Kennetta mówi dyrektor zarządzający leszczyńskiej Unii Ireneusz Igielski i dodaje Edward zadebiutuje w niedzielę na stadionie we Wrocławiu, myślę że spełni nasze oczekiwania.
Wczoraj na treningu tor był przyczepny, taki właśnie lubi nasz nowy zawodnik i takiego zdaniem Ireneusza Igielskiego możemy spodziewać się na stadionie wrocławskiej Sparty.
Ze względu na to, że tym meczem kończy się możliwość stosowania za Damiana Balińskiego zastępstwa zawodnika, za tydzień przeciwko toruńskim Aniołom, na stadionie Smoczyka w składzie gospodarzy pojawi się Edward Kennett i Adam Skórnicki.
Początek dzisiejszego meczu we Wrocławiu i transmisji na antenie Radia elka od 18:15. z
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
590 000 zł
sprzedaż, Leszno
100 zł
sprzedaż, Inne
143 000 zł
sprzedaż, Leszno
120 zł
BMW 123, Wilkowice
15 600 zł
Renault Scenic, Rydzyna
1 zł
Audi A5, Leszno