Żużel: Wiadomości
Bracia Pawliccy w I lidze
Sprawa najbliższej sportowej przyszłości braci Pawlickich, to jeden z najgorętszych żużlowych tematów ostatnich tygodni. Niemal od zakończenia poprzedniego sezonu trwały rozmowy dotyczące startu braci w barwach Unii, klubu którego są wychowankami. Dziś przedstawiciele Unii i Piotr Pawlicki senior spotkali się po raz ostatni i niestety do porozumienia nie doszło. Przy Strzeleckiej stracili cierpliwość i wydali oświadczenie:
„W związku z przedłużającymi się rozmowami na linii Unia Leszno a Przemek Pawlicki oraz Piotr Pawlicki Junior, Zarząd Klubu chce poinformować o braku możliwości znalezienia wspólnego porozumienia na starty braci Pawlickich w barwach klubu UNIA Leszno w sezonie 2011.
W związku z tym, Zarząd klubu postanowił umożliwić zawodnikom starty w przyszłym sezonie w barwach klubu I ligi żużlowej na zasadzie jednorocznego wypożyczenia.”
- My lubimy negocjować i dyskutować na różne tematy, ale te rozmowy trwały zbyt długo i skończyły się właśnie tak jak się skończyły – wyjaśnia dyrektor zarządzający Unii, Ireneusz Igielski.
W ubiegłym roku zarząd Unii pokazał, że raz podjętych decyzji nie zmienia i tym razem także zapowiada nieugiętą postawę. (mah)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |
|
|
18.06.2026
Antidotum Airshow Leszno 2026 - czwartkowe loty treningowe Extreme/Lotnicze |


Komentarze
1 500 zł / m-c
wynajem, Leszno
680 000 zł
sprzedaż, Leszno
1 250 zł / m-c
wynajem, Leszno
5 400 zł
Ford Mondeo, Leszno
7 200 zł
Peugeot 307, Gostyń
55 965 zł
Fiat Ducato, Leszno