Żużel: Wiadomości
2010
Flaga wkrótce zawiśnie
Flaga jest już prawie gotowa, trwają ostatnie prace wykończeniowe. – Najważniejsze jest dobre wymierzenie materiału i dopasowanie go do płotu – wyjaśnia Michał Jachimowicz z SSKUL. Pewne jest, że flaga będzie nie mniej okazała od tych z sezonu 2007 i 2008, kiedy to Unia walczyła w finale ekstraligi. – Niech pozostanie tajemnicą do momentu wywieszenia, jak dokładnie wygląda tegoroczna flaga. Mogę zdradzić, że przykryje cały płot, będą też fajne hasła – dodaje Jachimowicz.
Jeśli wszystko dobrze pójdzie flaga zwiśnie na płocie siedziby naszej redakcji na rogu Sienkiewicza i 17 Stycznia już w czwartek. Będzie tam prawie do meczu finałowego z Falubazem na stadionie Smoczyka. – Zachęcamy wszystkich, by przychodzili pod siedzibę radia i podpisywali się na fladze. W 2007 i 2008 roku udało się zapełnić podpisami prawie całą, myślę że mogło być wtedy nawet kilka tysięcy podpisów – mówi Jachimowicz. Kibice przyjeżdżali wtedy nawet z odległych zakątków regionu, by złożyć swój autograf i dopisać kilka słów zagrzewających Byki do boju.
Teraz nie może być inaczej, tym bardziej, że flaga z tysiącami wyrazów sympatii dla zawodników pojawi się 26 września na stadionie i będzie ważnym elementem oprawy finałowego meczu z Falubazem. (mah)
Przed dwoma laty na fladze podpisał się także Leigh Adams.

Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |
|
|
18.06.2026
Antidotum Airshow Leszno 2026 - czwartkowe loty treningowe Extreme/Lotnicze |


Komentarze
680 000 zł
sprzedaż, Leszno
1 250 zł / m-c
wynajem, Leszno
100 zł
sprzedaż, Inne
300 zł
inna inny, Wschowa
55 965 zł
Fiat Ducato, Leszno
2 137 zł
Audi A4, Leszno