Żużel: Wiadomości
Czekają na wyniki
08.06.2010
Piotr Pawlicki junior i Damian Michalski, zawodnicy Unii Leszno są już po egzaminie na licencję żużlową. Świetnie zaprezentowali się w jeździe indywidualnej i drużynowej na torze, teraz tylko czekają na wyniki testów teoretycznych.
Do egzaminu w Częstochowie podeszło 15 adeptów sportu żużlowego. - Spośród wszystkich uczestników Piotr i Damian w jeździe indywidualnej osiągnęli najlepsze czasy - mówił po części praktycznej Sławomir Kryjom, dyrektor sportowy Unii Leszno. - Teraz czekamy jeszcze na wyniki testów. Wszystko jest na dobrej drodze, by Unia wzbogaciła się o nowych juniorów.
Ostateczne wyniki będą znane w środę po południu lub w czwartek rano.
Po uzyskaniu licencji obaj zawodnicy będą mogli reprezentować barwy byków w zawodach młodzieżowych. (emi)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
1 zł
Audi A5, Leszno
2 137 zł
Audi A4, Leszno
7 200 zł
Peugeot 307, Gostyń
1 500 zł / m-c
wynajem, Leszno
569 000 zł
sprzedaż, Leszno
2 500 zł / m-c
wynajem, Wilkowice