Żużel: Wiadomości
Co dalej z Przemkiem Pawlickim?
W jednym z poprzednich Magazynów
Żużlowych dyrektor sportowy leszczyńskiej Unii Sławomir Kryjom
stwierdził, że kontrakt jest ważny. Wczoraj w szef tego rodzinnemu
teamu, Piotr Pawlicki, przyznał, że sprawą zajmują się prawnicy.
Jak nam się udało nieoficjalnie dowiedzieć, o ważności tego kontraktu mają się wypowiedzieć przedstawiciele speedway ekstraligi już w najbliższy czwartek, na posiedzeniu w Bydgoszczy.
Kibice zadają sobie zapewne pytanie, czy Przemka zobaczymy w barwach leszczyńskich Byków w nadchodzącym sezonie. W dzisiejszym Przeglądzie Sportowym jeden z działaczy Unii, Marek Ślotała, przyznaje, że rozmowy o wypożyczeniu tego zawodnika były prowadzone ze Stalą Gorzów. -Stawiamy tylko jeden warunek, nie będzie mógł pojechać w meczach przeciwko Unii - czytamy.
Tak czy owak, na jakieś konkretne wieści w sprawie ważności kontraktu będziemy musieli poczekać przynajmniej do czwartku.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
1 500 zł / m-c
wynajem, Leszno
100 zł
sprzedaż, Inne
680 000 zł
sprzedaż, Leszno
5 400 zł
Ford Mondeo, Leszno
4 500 zł
Fiat Punto, Wschowa
1 zł
Audi A5, Leszno