Żużel: Wiadomości
Kasprzak trenuje z Polonią
09.02.2010
Do nowego sezonu z sekcją bokserską leszczyńskiej Polonii, przygotowuje się wychowanek Byków, obecnie startujący w Unii Tarnów Krzysztof Kasprzak.
Krzysztofowi gościny udzielił trener sekcji Albin Pudlicki. Żużlowiec bierze udział w zajęciach , w których nie ma elementów sportów walki.
Podziwiam go, bo sporo ćwiczeń wykonuje lepiej niż moi zawodnicy. Tak zaangażowanego w przygotowania do sezonu jak on, chciałbym mieć u siebie w sekcji przyznaje trener Pudlicki.
Krzysztof o swoją formę dba praktycznie sześć razy w tygodniu, pracując nad szybkością, zwinnością i wytrzymałością. W tych zajęciach dzielnie dotrzymuje kroku bokserom. Przy okazji dziękuje, wszystkim tym którzy umożliwili mu te treningi.
Na taki cykl przygotowań do sezonu pozwoliły mu władze tarnowskiej Unii. Na żużlu startuję już 10 lat, jestem zawodowcem, to w nowym klubie zdają sobie sprawę, że zrobię to dobrze przyznaje popularny Kasper. Żużlowiec nie może już, doczekać się wyjazdu na tor. Sam jestem bardzo ciekawy jak to wszystko wyjdzie, dla mnie będzie to sezon nowości. Jeszcze w Polsce klubu nie zmieniałem mówi.
Starszy z braci Kasprzaków, razem z tarnowską Unią był już w górach, na obozie zimowym. Pytany o to z kim z nowej drużyny ma najlepszy kontakt odpowiada z Martinem Vaculikiem, razem mieszkaliśmy w pokoju, startowaliśmy też w jednej szwedzkiej drużynie.z
Podziwiam go, bo sporo ćwiczeń wykonuje lepiej niż moi zawodnicy. Tak zaangażowanego w przygotowania do sezonu jak on, chciałbym mieć u siebie w sekcji przyznaje trener Pudlicki.
Krzysztof o swoją formę dba praktycznie sześć razy w tygodniu, pracując nad szybkością, zwinnością i wytrzymałością. W tych zajęciach dzielnie dotrzymuje kroku bokserom. Przy okazji dziękuje, wszystkim tym którzy umożliwili mu te treningi.
Na taki cykl przygotowań do sezonu pozwoliły mu władze tarnowskiej Unii. Na żużlu startuję już 10 lat, jestem zawodowcem, to w nowym klubie zdają sobie sprawę, że zrobię to dobrze przyznaje popularny Kasper. Żużlowiec nie może już, doczekać się wyjazdu na tor. Sam jestem bardzo ciekawy jak to wszystko wyjdzie, dla mnie będzie to sezon nowości. Jeszcze w Polsce klubu nie zmieniałem mówi.
Starszy z braci Kasprzaków, razem z tarnowską Unią był już w górach, na obozie zimowym. Pytany o to z kim z nowej drużyny ma najlepszy kontakt odpowiada z Martinem Vaculikiem, razem mieszkaliśmy w pokoju, startowaliśmy też w jednej szwedzkiej drużynie.z
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
4 500 zł
Fiat Punto, Wschowa
55 965 zł
Fiat Ducato, Leszno
1 zł
Audi A5, Leszno
2 500 zł / m-c
wynajem, Wilkowice
999 000 zł
sprzedaż, Gostyń
500 zł / m-c
wynajem, Leszno