Żużel: Wiadomości
Krzysztof na zimowisku
27.01.2010
Uczestników "Niedźwiedziego zimowiska", zorganizowanego przez parafię pw. Maksymiliana Kolbe, przy współpracy ze szkołą podstawową na Gronowie, odwiedził dziś wychowanek Unii Leszno Krzysztof Kasprzak.
Dla Krzysztofa był to powrót na stare śmieci, bo żużlowiec jest absolwentem tej szkoły. Pamiętam, właśnie w tej klasie gdzie dzisiaj jest spotkanie, miałem lekcje historii wspominał.
Uczestnicy tego zimowiska starannie przygotowali pytania do gościa. Młodsi koledzy z ławy szkolnej, pytali swojego starszego kolegę o to min ile kosztuje, ile pali i jaką prędkość rozwija motocykl żużlowy. Grupa fanów Unii Leszno bardzo chciała poznać kulisy odejścia tego zawodnika do Tarnowa i plany na przyszłość.
Pytano również o zawodników, na których się wzoruje. Tu żużlowiec, mieszkający nadal na Gronowie,niedaleko szkoły przyznał Ten najważniejszy, wtedy kiedy, po raz pierwszy próbowałem swoich sił jeszcze na torze w Rawiczu to tata. Podpatruję też Golloba, Nickiego Pedersena i Rickardssona. Od każdego czegoś można się nauczyć.
Krzysztof do szkolnej sali przyniósł swój kewvlar reprezentacji Polski. Pojawił się też prawdziwy motocykl, który ku radości uczestników spotkania odpalił na szkolnym korytarzu, robiąc sporo charakterystycznego hałasu.
Jak zwykle nie zabrakło zdjęć z zawodnikiem, który rozdawał też swoje kalendarze i takich bliskich serdecznych rozmów jak sąsiad z sąsiadem.
To była niespodzianka dla tych młodych ludzi. O tym, że spotkają się z tym żużlowcem dowiedzieli się parę godzin wcześniej mówił jeden z organizatorów zimowiska Krzysztof Kłopocki.z
Uczestnicy tego zimowiska starannie przygotowali pytania do gościa. Młodsi koledzy z ławy szkolnej, pytali swojego starszego kolegę o to min ile kosztuje, ile pali i jaką prędkość rozwija motocykl żużlowy. Grupa fanów Unii Leszno bardzo chciała poznać kulisy odejścia tego zawodnika do Tarnowa i plany na przyszłość.
Pytano również o zawodników, na których się wzoruje. Tu żużlowiec, mieszkający nadal na Gronowie,niedaleko szkoły przyznał Ten najważniejszy, wtedy kiedy, po raz pierwszy próbowałem swoich sił jeszcze na torze w Rawiczu to tata. Podpatruję też Golloba, Nickiego Pedersena i Rickardssona. Od każdego czegoś można się nauczyć.
Krzysztof do szkolnej sali przyniósł swój kewvlar reprezentacji Polski. Pojawił się też prawdziwy motocykl, który ku radości uczestników spotkania odpalił na szkolnym korytarzu, robiąc sporo charakterystycznego hałasu.
Jak zwykle nie zabrakło zdjęć z zawodnikiem, który rozdawał też swoje kalendarze i takich bliskich serdecznych rozmów jak sąsiad z sąsiadem.
To była niespodzianka dla tych młodych ludzi. O tym, że spotkają się z tym żużlowcem dowiedzieli się parę godzin wcześniej mówił jeden z organizatorów zimowiska Krzysztof Kłopocki.z
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
120 zł
BMW 123, Wilkowice
300 zł
inna inny, Wschowa
2 137 zł
Audi A4, Leszno
456 582 zł
sprzedaż, Leszno
500 zł / m-c
wynajem, Leszno
1 500 zł / m-c
wynajem, Leszno