Żużel: Wiadomości
Do Częstochowy po zwycięstwo
28.09.2008
W pełnym składzie i bojowych nastrojach jadą dzisiaj do Częstochowy żużlowcy Unii Leszno na rewanżowy mecz półfinału Drużynowych Mistrzostw Polski. To już trzeci termin spotkania. Dwa poprzednie odwołano z powodu złego stanu toru.
Od kilku dni w Częstochowie nie pada, jest słonecznie. - Nie ma więc już obaw co do rozegrania meczu – mówi Ireneusz Igielski, dyrektor zarządzający Unii. – O 18.30 obie drużyny wyjadą na tor.
Ekipa Byków zaprezentuje się w pełnym składzie. Wbrew wcześniejszym obawom, będzie Leigh Adams, a także Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel, Damian Baliński, Robert Kasprzak, Troy Butchelor oraz Jurica Pavlic.
- Jedziemy do Częstochowy z jedenastopunktową przewagą z pierwszego meczu – dodaje Igielski - choć wiadomo, że łatwo nie będzie, gospodarze są w świetnej formie. Wierzymy jednak, że się uda i dzisiaj wieczorem wszyscy będziemy w znakomitych nastrojach. (han)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |


Komentarze
2 500 zł / m-c
wynajem, Wilkowice
456 582 zł
sprzedaż, Leszno
999 000 zł
sprzedaż, Gostyń
1 zł
Audi A5, Leszno
55 965 zł
Fiat Ducato, Leszno
120 zł
BMW 123, Wilkowice