Żużel: Wiadomości
Kwaśne wzmocnienie
15.06.2008
Nadzieja na lepszą jazdę, czy desperacki krok sterników Kolejarza Rawicz? Klub podpisał kontrakt z nowym zawodnikiem. Plastron z niedźwiadkiem będzie w tym sezonie zakładał 35-letni Australijczyk Mark Lemon. Trudno jednak się spodziewać, aby ten doświadczony jeździec, który nigdy przecież nie należał do światowej czołówki, mógł odmienić los rawickiego klubu.
Beniaminek z Rawicza zupełnie nie radzi sobie w I lidze. Ostatnia kompromitująca porażka w Bydgoszczy obnażyła wszystkie słabości Kolejarza. Reakcją na taką postawę była decyzja władz klubu o szukaniu wzmocnień. Podpisano kontrakt z australijskim żużlowcem, Markiem Lemonem. 35-letni jeździec Reading Racers, nie jest jednak chyba zawodnikiem, który wprowadziłby w szeregi Niedźwiadków ożywczy powiew. To zawodnik solidny, ale nie wybitny.
Wygląda na to, że pozyskanie Lemona, nie kończy poszukiwań sterników Kolejarza. Być może wkrótce poznamy nazwisko kolejnego żużlowca, który dołączy do rawickiej ekipy. (mah)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |


Komentarze
580 000 zł
sprzedaż, Leszno
1 500 zł / m-c
wynajem, Leszno
100 zł
sprzedaż, Inne