Żużel: Wiadomości
Juniorzy Unii najlepsi
13.06.2008
Zwycięstwem Unii Leszno zakończyła się pierwsza runda Młodzieżowych Druzynowych Mistrzostw Polski w Poznaniu. Najwięcej punktów dla drużyny byków zdobyli Adam Kajoch i Robert Kasprzak. Druga runda odbędzie się 26 czerwca w Lesznie.
Wyniki:
Unia Leszno 31 pkt.
Robert Kasprzak 10 (3,2,3,2)
Adam Kajoch 9 (1,3,2,3)
Sławomir Musielak 7 (1,2,3,1)
Przemysław Pawlicki 5 (w,0,2,3)
PSŻ Poznań 28 pkt
Maciej Janowski 10 (2,3,3,2)
Daniel Pytel 10 (3,3,2,2)
Piotr Dziatkowiak 5 (2,1,1,1)
Marcel Kajzer 3 (2,1,u,-,-)
KM Intar Lazur Ostrów 27
Adrian Gomólski 9 (d,3,3,3)
Marcin Liberski 8 (3,2,1,2)
Maciej Piaszczyński 7 (3,d,1,3)
Emil Idziorek 2 (u,2,w,-)
Karol Sroka 1 (1)
Start Gniezno 8 pkt
Kacper Gomólski 5 (2,1,2,0)
Marcin Kozdraś 3 (1,1,0,1)
Arkadiusz Sturomski 0
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |


Komentarze
2 500 zł / m-c
wynajem, Wilkowice
580 000 zł
sprzedaż, Leszno
680 000 zł
sprzedaż, Leszno
2 137 zł
Audi A4, Leszno
4 500 zł
Fiat Punto, Wschowa
5 400 zł
Ford Mondeo, Leszno