Żużel: Wiadomości
Adams jeszcze powalczy w GP
06.11.2007
To było do przewidzenia. Leigh Adams, wicemistrz świata na żużlu wprawdzie długo zastanawiał się nad startem w przyszłorocznym cyklu zawodów Grand Prix, ale w końcu zdecydował. Będzie się ścigał z najlepszymi.
Jeszcze w trakcie trwania poprzedniej edycji mówiło się, że Australijczyk zrezygnuje ze startów w żużlowej elicie. Świetny wynik jaki uzyskał w tym roku skłonił go jednak do pozostania w Grand Prix. Przypomnijmy, że Leigh Adams podpisał już umowę z Unią Leszno na kolejny,13 sezon startów z bykiem na plastronie. Taka wierność barwom jednego klubu jest ewenementem na skalę światową. Postawę Australijczyka docenili także lesczyńscy radni na ostatniej sesji zdecydowali o przyznaniu mu honorowego obywatelstwa Leszna.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |


Komentarze
999 000 zł
sprzedaż, Gostyń
580 000 zł
sprzedaż, Leszno
569 000 zł
sprzedaż, Leszno
120 zł
BMW 123, Wilkowice
300 zł
inna inny, Wschowa
5 400 zł
Ford Mondeo, Leszno